1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. AYDIN

  4. Çerçioğlu'ndan iddialı açıklama: 'Aydın Büyükşehir ve 17 ilçeyi alacağız'
Çerçioğlu'ndan iddialı açıklama: 'Aydın Büyükşehir ve 17 ilçeyi alacağız'

Çerçioğlu'ndan iddialı açıklama: 'Aydın Büyükşehir ve 17 ilçeyi alacağız'

İYİ Parti Genel Merkezi ve Aydın İl Başkanlığı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

A+A-

HABER MERKEZİ-İYİ Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Musavvat Dervişoğlu, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı ve il teşkilatıyla birlikte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret ederek seçime yönelik fikir alışverişinde bulundu. Çerçioğlu, nazik ziyaretleri için heyete teşekkür ederken "Ben de Millet İttifakı'nın adayıyım. İYİ Parti'ye çok teşekkür ediyorum. Farklı partiler olsak da aynı çatının altındayız, amacımız aynı. Hedefimiz 17 ilçeyi ve büyükşehir belediyesini almak. Önümüzdeki süreçte de yine beraberiz. Seçimi kazandığımızda da bu birlikteliğimizin devam edeceğini ifade etmek isterim." dedi.

İYİ Parti'nin Cumhuriyet Halk Partisi'yle yaptığı seçim işbirliği kapsamında Aydın'da bulunduklarını ifade eden Dervişoğlu, "İttifakımızın ruhunu pekiştirmek için Aydın'ın şehremini Özlem Hanım'ı ziyaret ettik. Seçimle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Fevkalade faydalı bir görüşme oldu. Kendilerine başarı dileklerimizi ilettik." dedi. Her iki partinin adaylarının da seçmen kitlelerine emanet olduğunu söyleyen Dervişoğlu, "Kanaatimizi ve inancımız odur ki bugün başarı temennisiyle geldiğimiz yere 1 Nisan'da başarıyı kutlama için geleceğiz. Şimdiden tebrik ediyoruz." dedi. Dervişoğlu ayrıca Çerçioğlu'nu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı'ysa Aydın'da yapılan işbirliği kapsamında sahada çok güzel bir birliktelik olduğunun altını çizip "Bu noktada önümüzde kalan 20 gün için çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. 17 ilçemizi de taçlandırmak istiyoruz. Bu kapsamda Musavvat Başkan Aydın'a ziyaretimize geldi. Süreç bizim açımızdan oldukça pozitif gidiyor. 1 Nisan tarihinde de aynı güzelliği yaşamayı temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

55-005.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT