1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. CHP Batman’da Seçim Lokali Açtı
CHP Batman’da Seçim Lokali Açtı

CHP Batman’da Seçim Lokali Açtı

Batman’da, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya’nın katılımıyla seçim lokali açıldı.CHP Batman İl Başkanlığı, seçim çalışmalarına hız vererek, kentte seçim lokali açtı. Aç...

A+A-

Batman’da, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya’nın katılımıyla seçim lokali açıldı.

CHP Batman İl Başkanlığı, seçim çalışmalarına hız vererek, kentte seçim lokali açtı. Açılışa, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, CHP Parti Meclis üyesi Hüseyin Yaşar, CHP İl Başkanı Adnan Yaşar, CHP Batman Milletvekili adayları ve partililer katıldı. Lokal açılışında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Üretmeden, refaha kavuşmak, zenginliğe erişmek, işsizliği ortadan kaldırmak mümkün değildir. Sosyal politikalarımızla halkın refahını yükselteceğiz. Batmanlıların oyuna ihtiyacımız var.Vatandaşlarımız Refah içinde olan yarınlar düşünüyorlarsa, çocuklarının geleceğini düşünüyorlarsa, demokrasi, adalet ve insan haklarına bağlı bir çalışma hayatı düşünüyorlarsa, bize oy versinler diyorum" dedi.

"ÇÖZÜM SÜRECİNDE AK PARTİ SAMİMİ DEĞİL"

Daha sonra söz alan CHP Parti Meclis üyesi Hüseyin Yaşar ise, hükümetin çözüm süreciyle ilgili politikalarını eleştirerek, "Düşünce ve ifade özgürlüğü önündeki bütün engeller kaldırılsın istiyoruz. Kürt sorunu çözümü konusunda AK Parti’nin hiçbir samimiyeti yoktur. Sorunun çözümü noktasında samimi olan tek parti Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Oyları yüzde 47 üzerinde olduğu zaman, Kürt sorunu yoktur, oy oranı yüzde 40 olduğunda ise Kürt sorunu vardır diyor. Bu zihniyete destek vermememiz lazım" diye konuştu.

Konuşmaların ardından seçim lokalinin açılışı gerçekleştirildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT