1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. CHP Nazilli 'Yetti Gari Tamam' sloganıyla start verdi
CHP Nazilli 'Yetti Gari Tamam' sloganıyla start verdi

CHP Nazilli 'Yetti Gari Tamam' sloganıyla start verdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Örgütü, genişletilmiş danışma kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

A+A-

CHP Nazilli İlçe Örgütü 'Yetti Gari Tamam' sloganıyla seçim startını verdi. Yoğun katılımın sağlandığı toplantıda Milletvekili Aday Adayları tanıtıldı. Parti binasında gerçekleşen toplantıya, Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Necmettin Ünüvar, Nazilli Belediyesi Meclis üyeleri Nezahat İçer, Avni Yeloğlu, Ekrem Eskici, Milletvekili Aday Adayları Ali Petek, Feyzullah Erkut, Özlem Burcu Uğan ve eski ilçe başkanları katıldı. CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci’nin öncülüğünde gerçekleşen toplantıda İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpin Kıntaş, Gençlik Kolları Başkanı Onat Erdağ ve ilçe yönetimi de hazır bulundu.

Toplantıda konuşan CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, yaklaşan başkanlık seçimi ve genel seçimler nedeniyle çalışma gruplarının oluşturulacağını söyledi ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Milletvekili seçimleri için aday adaylığını açıklayan Özlem Burcu Uğan, Feyzullah Erkut ve Ali Petek partililere kendilerini tanıtarak kısa bir sunumda bulundu. Daha sonra söz alan eski ilçe başkanları, meclis üyeleri ve partililer CHP Nazilli ilçe yönetimine istek, talep ve tavsiyelerini iletti.

“5 KESİN, 6’YI ZORLARIZ”

Genişletilmiş danışma kurulu toplantısının oldukça verimli geçtiğini söyleyen CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, “Toplantımızın amacı 24 Haziran’da yapılacak olan seçim için partimizi hazır hale getirmek. Bu sebepten dolayı bu toplantıyı tertip ettik. Örgütümüzde bir heyecan, bir umut, bir ışık görüyoruz. Bu bizim açımızdan olumlu bir tablo sergiliyor” dedi.

Nazilli ve Aydın’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin her geçen gün büyümeye devam ettiğini, parti içi birlik ve beraberliğin dikkat çektiğini vurgulayan Deveci, “24 Haziran seçimlerinden başarıyla çıkacağımıza inanıyoruz. Daha önce Nazilli ve Aydın’da elde ettiğimiz başarının üstüne koyarak seçimlerden zaferle ayrılmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımız bu kapsamda devam ediyor. Meclise 8 milletvekili yollayacak olan Aydın ilimizden rahatlıkla 5 milletvekili çıkaracağımızı hatta 6’ıncı vekili zorlayacağımızı düşünüyorum. Nazilli ilçe örgütü olarak bugünden itibaren seçim startını vermiş bulunmaktayız” ifadelerini kullandı. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT