1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Cihanbeyli Belediyesi Standına Büyük İlgi
Cihanbeyli Belediyesi Standına Büyük İlgi

Cihanbeyli Belediyesi Standına Büyük İlgi

Yurt içi ve yurt dışından yaklaşık bin 500 öğrencinin katılımı ile gerçekleşen KOP Gençlik Festivali’ne Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi de standıyla katıldı.Türkiye’nin 81 ilinden ve dünyanın 70...

A+A-

Yurt içi ve yurt dışından yaklaşık bin 500 öğrencinin katılımı ile gerçekleşen KOP Gençlik Festivali’ne Konya’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi de standıyla katıldı.

Türkiye’nin 81 ilinden ve dünyanın 70 ülkesinden gençler, geçtiğimiz günlerde Karaman’da gerçekleştirilen KOP Gençlik Festivali’nde bir araya geldi. Katılımın yüksek olduğu festivalde Cihanbeyli Belediyesi de standıyla yer aldı. İlçenin tanıtımının yapıldığı standı ziyaret edenlere çeşitli hediyeler verildi. Karaman Valisi Murat Koca, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü de Cihanbeyli Belediyesi’nin standını ziyaret etti. Karaman protokolü Cihanbeyli Belediyespor atkılarını takarak, stant görevlileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Vali Koca, Belediye Başkanı Çalışkan ve İl Başkanı Ünlü, en kısa sürede Cihanbeyli’ye gelmek istediklerini belirterek, Başkan Kale’ye selamlarını iletti.

Festival boyunca açık kalan Cihanbeyli Belediye standına ilgi büyük oldu. İlçenin tanıtımı noktasında bu tür organizasyonları önemli birer fırsat olarak gördüklerini belirten Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, “Personelimiz festivalde ilçemizi en iyi şekilde temsil etti. Türkiye’nin yüzölçümü bakımından en büyük ilçesi olan Cihanbeyli’nin tanıtımı noktasında önümüzdeki dönemde önemli çalışmaların altına imza atacağız. KOP Gençlik Festivali’ndeki standımızı ziyaret eden Karaman protokolü ile tüm gençlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT