1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Çilimli’nin 8. Altın Ve Örnek Öğrenci Töreni Yapıldı
Çilimli’nin 8. Altın Ve Örnek Öğrenci Töreni Yapıldı

Çilimli’nin 8. Altın Ve Örnek Öğrenci Töreni Yapıldı

Çilimli Erdemliler Derneğinin geleneksel faaliyetlerinden olan Çilimli’nin ortaokul son sınıf öğrencileri arasından okul öğrenci davranışlarını değerlendirme kurulları tarafından akademik başarı ve ah...

A+A-

Çilimli Erdemliler Derneğinin geleneksel faaliyetlerinden olan Çilimli’nin ortaokul son sınıf öğrencileri arasından okul öğrenci davranışlarını değerlendirme kurulları tarafından akademik başarı ve ahlaki değerlerin ön plana çıkartılarak Altın ve Örnek öğrencilerin ödüllendirildiği Altın ve örnek öğrenciler ödül töreninin sekizincisi gerçekleştirildi.

Öğrencilere altın, belge ve hediye paketlerinin verildiği törene Vali yardımcı Mustafa Kemal Özgün, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ilçe protokolü ve okulların 7. ve 8. sınıf öğrencileri katıldı.

Tören dernek faaliyetlerinin tanıtıldığı slayt sunumu ile başladı.

Dernek yönetim kurulu başkanı Hasan Karadayı’nın açılış konuşmasından sonra eski altın öğrencilerden Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Tunahan Şanlı’nın konuşması ve Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün’nün konuşmalarına müteakip törene destek veren Kaan Tekstil yetkilisi Şenol Aktürk ve Veteriner Hekim Aydın Koca’ya birer plaket taktiminden sonra Küçük Alpler gösteri ekibinin gösterisinden sonra ödüller sahiplerine dağıtıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT