1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Deniz Akkaya, Optimum’da Annelerle Buluştu
Deniz Akkaya, Optimum’da Annelerle Buluştu

Deniz Akkaya, Optimum’da Annelerle Buluştu

Adana Optimum Outlet, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında, ünlü manken Deniz Akkaya’yı ağırladı. Sevenleriyle Optimum’da buluşan Akkaya, Adanalı annelerle keyifli bir söyleşi etkinliği gerçekleştirdi...

A+A-

Adana Optimum Outlet, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında, ünlü manken Deniz Akkaya’yı ağırladı. Sevenleriyle Optimum’da buluşan Akkaya, Adanalı annelerle keyifli bir söyleşi etkinliği gerçekleştirdi.

Uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü mankenlik mesleğini 5 yıl önce kızı Ayşe’nin dünyaya gelmesinden sonra bırakan ve mesleki kariyerini televizyon programı ve sunuculukla sürdüren Deniz Akkaya, Adanalı annelerle buluştu. Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin, “Anneler Günü”ne özel düzenlediği söyleşiye katılan Deniz Akkaya, sevenleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

HEDİYE ÇEKLERİ ARMAĞAN ETTİ

Alışveriş merkezinin ortak kullanım alanında oluşturulan platformda Adanalı annelerle bir araya gelen Deniz Akkaya, samimi sohbeti, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla da büyük ilgi gördü. Platforma davet ettiği annelerle çocuk yetiştirmenin zorluklarına dair fikir alışverişinde bulunan Akkaya, ziyaretçilere Mudo’dan hediye çeki de armağan etti.

Etkinlik kapsamında çocuklarla yakından ilgilenen Akkaya, Down sendromlu bir çocukla sohbet ederken duygu dolu anlar yaşandı. 13 yaşındaki kız çocuğunun annesinin de gözyaşlarına hakim olmadığı sohbette anneliğin ‘kutsallığına’ dikkat çeken Deniz Akkaya, “Anneler fedakarlığın, karşılıksız, çıkarsız, hesapsız sevginin sembolleridir” dedi.

Deniz Akkaya, Optimum’un şanslı takipçilerine de çeşitli stil önerilerinde bulundu. Optimum’u, sosyal medya hesaplarından takip eden 5 şanslı kişi ise Deniz Akkaya ile buluşma şansını yakaladı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT