1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Düzce İhlas Vakfı Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdunda Mezuniyet Sevinci
Düzce İhlas Vakfı Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdunda Mezuniyet Sevinci

Düzce İhlas Vakfı Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdunda Mezuniyet Sevinci

Düzce İhlas Vakfı Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdunda mezuniyet töreni düzenlendi. Yurttan mezun olan 17 öğrenci için düzenlenen programda veda eden öğrenciler geride bıraktıkları zamanları çeşitli...

A+A-

Düzce İhlas Vakfı Selami Kubilay Erkek Öğrenci Yurdunda mezuniyet töreni düzenlendi. Yurttan mezun olan 17 öğrenci için düzenlenen programda veda eden öğrenciler geride bıraktıkları zamanları çeşitli etkinliklerle yaad ettiler.

Düzenlenen mezuniyet programında konuşan Yurt Müdürü Necmi Akdağ öğrencilere bundan sonraki hayatları için çeşitli tavsiyelerde bulundu. İş hayatlarında başarılar dileyen Akdağ “Kim var deyince ben varım demekten korkmayın, cesaretli olun, dürüstlükten vazgeçmeyin. Mezuniyet bir ayrılık değil hayata karşı güçlü bir başlangıçtır. Bu vesile ile mezun olan tüm öğrenci kardeşlerime gelecek hayatlarında başarılar temenni ediyorum” dedi.

Törene katılan misafirler mezun olan öğrencilere hediye ve diplomalarını takdim etti. Tören düzenlenen programın ardından pasta kesimi ve mezuniyet yemeği ile devam etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT