1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Edremit’te Hemşireler Plaket İle Onurlandırıldı
Edremit’te Hemşireler Plaket İle Onurlandırıldı

Edremit’te Hemşireler Plaket İle Onurlandırıldı

Edremit Devlet Hastanesi’nde görev yapan ve meslekte 36 ve üzeri hizmet eden hemşireler plaket ile onurlandırıldı.Hastane toplantı salonunda ilk kez ‘Hemşireler Haftası’ nedeniyle düzenlenen törene, H...

A+A-

Edremit Devlet Hastanesi’nde görev yapan ve meslekte 36 ve üzeri hizmet eden hemşireler plaket ile onurlandırıldı.

Hastane toplantı salonunda ilk kez ‘Hemşireler Haftası’ nedeniyle düzenlenen törene, Hastane yöneticisi Başhekim Op.Dr. Oktay Yıldırım, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Başhemşire Nesime Birtane, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Cengiz Kırdemir ile hastanede görev yapan hemşireler, idari personel ve görevliler katıldı.

Büyük özveri ile mesleğinde 36 yıl ve üzeri görev yapan hemşirelerden Emine Deveci, Halime Kayacı, Habibe Şahin ve Ruşen Özöken’e plaketleri Başhekim Op.Dr. Oktay Yıldırım tarafından verildi.

Hemşirelerin gece gündüz demeden, hastalarla bir arada olduğuna dikkat çeken Yıldırım, “Hemşireler çok zor şartlarda bile hizmetlerini bir dakika bile aksatmadan büyük bir özveri ile sürmektedirler. Bu meslek sevgi, şevkat, disiplin ve ciddiyetle yapılması gereken kutsal bir meslektir”dedi.

Plaketini alan hemşireler, hatırlanmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek kurumda ve meslekte çalışıyor olmaktan onur duyduklarını ifade ettiler.

Tören sonrası plaket alan hemşireler günün anısına toplu olarak fotoğraf çektirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT