1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Eksi 7 Topluluğu’ndan Duruca Köyü’nde “Farkındalık” Etkinliği
Eksi 7 Topluluğu’ndan Duruca Köyü’nde “Farkındalık” Etkinliği

Eksi 7 Topluluğu’ndan Duruca Köyü’nde “Farkındalık” Etkinliği

Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrenci topluluklarından “Eksi 7 Topluluğu” öğrencileri merkeze bağlı Duruca Köyü’ne giderek anaokulu öğrencileriyle çeşitli sosyal ve sportif aktivitelerde bulundular.7 Ar...

A+A-

Kilis 7 Aralık Üniversitesi öğrenci topluluklarından “Eksi 7 Topluluğu” öğrencileri merkeze bağlı Duruca Köyü’ne giderek anaokulu öğrencileriyle çeşitli sosyal ve sportif aktivitelerde bulundular.

7 Aralık Üniversitesi M. R. Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinden oluşan topluluk üyeleri, Yrd. Doç. Dr. Yakup Doğan, Öğretim Görevlisi Halil Uzun, Araştırma Görevlisi Naşide Nur Karaman ve Araştırma Görevlisi Nüseybe Öztürk’ün gözetiminde gerçekleştirilen etkinliğe, Adıyaman Üniversitesi’nden gelen bir grup öğrenci de katıldı. Düzenlenen etkinlikte öğrenciler, anaokulu öğrencileriyle birlikte spor yaptılar, eğitsel oyunlar oynadılar ve eğlendiler. Öğrenciler, beraberinde getirdikleri kırtasiye malzemeleri ile çeşitli oyuncak ve metaryalleri çocuklara armağan ettiler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT