1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Emlak Vergilerini Yatırma Süresi Son Gün 29 Mayıs 2015
Emlak Vergilerini Yatırma Süresi Son Gün 29 Mayıs 2015

Emlak Vergilerini Yatırma Süresi Son Gün 29 Mayıs 2015

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Emlak Vergisi birinci taksiti yatırma süresinin 29 Mayıs 2015 Cuma günü son bulacağını hatırlatarak, Emlak Gelir Müdürlüğü’nün gerekli tedbirleri aldı...

A+A-

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Emlak Vergisi birinci taksiti yatırma süresinin 29 Mayıs 2015 Cuma günü son bulacağını hatırlatarak, Emlak Gelir Müdürlüğü’nün gerekli tedbirleri aldığını söyledi.

Yasa gereği vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için emlak vergilerinin ilk taksitlerini Mayıs ayı içerisinde yatırmaları gerektiğini hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “ Veznelerde sıkışıklık ve kargaşaya meydan vermemek, vatandaşların mağduriyetlerini gidermek için hatırlatma yapmak istedik. Belediyemizde emlak vergisi ödeme kolaylıkları sağlanmıştır. Kredi kartı, internet ödeme, posta çeki ile ödeme gibi tüm imkanlar mükelleflerin emrindedir" dedi.

Vergi mükelleflerinin belediyenin internet sayfasından bu yıl yatıracakları vergi miktarını öğrenebileceklerini ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, mükelleflerimizi duyarlılık ve bilinçle vergilerini yatırmaya davet ettiğini, yatırılacak her kuruş verginin ilçe halkına hizmet olarak geri döneceğini sözlerine ekledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT