1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Engelli Vatandaştan Fotoğraf Sergisi
Engelli Vatandaştan Fotoğraf Sergisi

Engelli Vatandaştan Fotoğraf Sergisi

Engelliler haftası dolayısıyla Giresun’da düzenlenen birçok etkinliklerin yanı sıra Giresun’da yaşayan engelli sokak fotoğrafçısı İlyas Koser çekmiş olduğu Giresun fotoğraflarını Atatürk Meydan’ında a...

A+A-

Engelliler haftası dolayısıyla Giresun’da düzenlenen birçok etkinliklerin yanı sıra Giresun’da yaşayan engelli sokak fotoğrafçısı İlyas Koser çekmiş olduğu Giresun fotoğraflarını Atatürk Meydan’ında açmış olduğu sergide görücüye çıkardı.

Giresun’un değişik yerlerinde ve farklı zamanlarda çekmiş olduğu 100’ün üzerinde fotoğrafını Engelliler yararına açtığı sokak sergisinde satışa çıkaran Koser, ”Her insan bir engelli adayıdır. Kimin nerede nasıl bir şekilde yaşayacağı insanın kaderidir. Bazılarımız doğuştan engellidir, bazılarımız ise sonradan engelli olduk. Engelli olmak bizim bu tür işleri yapmamıza asla engel değildir. Yıllardır Giresun’da Sokak fotoğrafçılığı yapıyorum ve bana ilginç gelen, manzarası güzel olan her şeyi fotoğrafladım. Şimdi bu fotoğrafları benim gibi engelli olan kardeşlerim, arkadaşlarım için açtığım bu sergide görücüye çıkardım” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT