1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Ereğli’de Anneler Günü Kutlaması
Ereğli’de Anneler Günü Kutlaması

Ereğli’de Anneler Günü Kutlaması

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi ‘Anneler Günü’ programı düzenledi.Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve başkan yardımcıları ile belediye meclis üyelerinin de katılımı ile gerçekleştirilen Anneler Günü pr...

A+A-

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi ‘Anneler Günü’ programı düzenledi.

Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve başkan yardımcıları ile belediye meclis üyelerinin de katılımı ile gerçekleştirilen Anneler Günü programına yoğun bir katılım oldu. Anneliğin, bir milleti yoğuran mukaddes bir el ve toplumun ilk hücresini teşkil eden yuvanın da kurucusu olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “Bu anlamlı ve duygu yüklü günde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Çocuklarını aylarca bedenlerinde taşıyan, karşılıksız sevgileriyle büyüten, hayatımızın her aşamasında bizlerden desteklerini esirgemeyen annelerimizi dünyanın en yüce varlıkları olarak görüyoruz. Elleri öpülesi annelerimizi her gün ve her an hatırlayıp, ilgilenmeliyiz. Annelerimiz, yılın bir günü değil, her günü baş tacı edilmeye layıktır” dedi.

Başkan Özgüven’in konuşmasının ardından Ereğli’de yılın annesi olarak seçilen Gülseren Acar, Zeynep Öğütlü ve Fatma Mutlu’ya hediyeler verildi, Anneler Günü pastası kesildi ve canlı müzik eşliğinde anneler gönüllerince eğlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT