1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Eski Yöneticiden Denizlispor’a Büyük Destek
Eski Yöneticiden Denizlispor’a Büyük Destek

Eski Yöneticiden Denizlispor’a Büyük Destek

Denizlispor’un eski yöneticilerinden Yasin Cinkaya, kulüpten alacağı 435 bin TL’den feragat ettiğini ve bundan sonra da kulübe olan desteğinin devam edeceğini söyledi.Denizlispor’da 2003-2006 yılların...

A+A-

Denizlispor’un eski yöneticilerinden Yasin Cinkaya, kulüpten alacağı 435 bin TL’den feragat ettiğini ve bundan sonra da kulübe olan desteğinin devam edeceğini söyledi.

Denizlispor’da 2003-2006 yıllarında yöneticilik yapan iş adamı Yasin Cinkaya, bu dönemde takıma büyük destek vermişti. Ardından kulüpten ayrılan Yasin Cinkaya bu dönemde kulübe verdiği ve faizleriyle birlikte 435 bin TL’yi bulan borçtan feragat ettiğini açıkladı. Denizlispor’u daha iyi yerlerde görmek istediklerini belirten Cinkaya, "Birinci ligde bir futbol kulübünün, şehrin ihracatıyla, istihdamıyla, üniversitesiyle, sivil toplum kuruluşlarıyla, sanatıyla, kültürüyle yarışması gerektiğine inanmaktayız. Bu şehrin ekmeğiyle, suyuyla büyüyen, bu şehrin taşından, toprağından kazancını temin eden bir aile olarak, bu gerçeklerin farkına varıp Denizlispor’a bir kez daha elvermemek olmazdı. Bu sebeple, geçmiş yıllarda Denizlispor’a ödemelerine yardımcı olmak amacıyla borç olarak verdiğimiz, daha sonra sürekli vade uzatımlarına rağmen tarafımıza ödenmeyen ve faizleriyle birlikte bugün toplam 435 bin TL’ye ulaşan alacağımızın tamamından, bugün itibariyle feragat etmiş ve Denizlispor’un şirketimize olan tüm borcunu sıfırlamış bulunmaktayız. Kulübümüze bu ilk desteğimiz olmadığı gibi elbette son desteğimiz de olmayacaktır" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT