1. HABERLER

  2. SANAT

  3. Eskişehir Şehir Tiyatrolarının Yeni Çocuk Oyunu "Parçacık" Başlıyor
Eskişehir Şehir Tiyatrolarının Yeni Çocuk Oyunu "Parçacık" Başlıyor

Eskişehir Şehir Tiyatrolarının Yeni Çocuk Oyunu "Parçacık" Başlıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının minik izleyicileri için sahnelediği “Parçacık” adlı yeni çocuk oyunu perdelerini açıyor.Şehir Tiyatroları, Çocuk Tiyatrosu alanında titizlikle çalı...

A+A-

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarının minik izleyicileri için sahnelediği “Parçacık” adlı yeni çocuk oyunu perdelerini açıyor.

Şehir Tiyatroları, Çocuk Tiyatrosu alanında titizlikle çalıştığı projelerine bir yenisini daha ekliyor. Ali Eyidoğan’ın uyarladığı ve yönettiği “Parçacık” adlı çocuk oyunu 12 Mayıs Salı günü saat 14:00’da Tepebaşı Sahnesi’nde başlıyor. Oyunun görsel tasarımı Başak Özdoğan’a ait. Black- Light tiyatro tekniği kullanılarak sahnelenen oyun, küçük bir parçacığın neyin parçası olduğunu merak etmesini ve bunu arayışını anlatıyor.

Minik izleyicilere görsel bir ziyafet sunacak olan oyunda Umut Bazlama, Berkay Gökçek, Ayhan Bekdemir, Sanem Yeles, Seçil Didem Üner ve Nazlı İnan rol alıyorlar. Mayıs ayı boyunca sahnelenecek olan “Parçacık” yeni sezonda minik izleyiciler ile buluşmaya devam edecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT