1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Genç Kızın Boğazına Bıçak Dayanan Şahsı Polis Etkisiz Hale Getirdi
Genç Kızın Boğazına Bıçak Dayanan Şahsı Polis Etkisiz Hale Getirdi

Genç Kızın Boğazına Bıçak Dayanan Şahsı Polis Etkisiz Hale Getirdi

Batman’da bir hastanenin bahçesinde nişanlı olan bir kızın boğazına bıçak dayayan şahıs polis tarafından etkisiz hale getirildi.Edinilen bilgiye göre olay, Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi bahçes...

A+A-

Batman’da bir hastanenin bahçesinde nişanlı olan bir kızın boğazına bıçak dayayan şahıs polis tarafından etkisiz hale getirildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi bahçesinde meydana geldi. Sık sık N.İ. isimli şahıs tarafından rahatsız edilen genç kız, polise şikayette bulununca koruma altına alındı. N.İ. isimli şahıs, Batman Kadın Doğum Çocuk Hastalıkları Hastanesi bahçesinde karşılaştı. N.İ., nişanlı genç kıza silah çekti, ardından boğazına bıçak dayadı.

Durumu fark eden hastane polisi olaya müdahale etmeye çalıştı. Ancak N.İ şahıs polise direndi. Daha sonra polis N.İ.’nin elinden silahı almayı başardı. Ardından kaçan N.İ. ile polis arasında kovalamaca yaşandı.

Uzun kovalamanın ardından polis N.İ’yi bıçağıyla bir bahçede kıstırdı. Uzun uğraşlar sonrası N.İ. gözaltına alındı. Uğradığı şok karşısında baygınlık geçiren nişanlı genç kız tedavi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT