1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. “Gençlik Kampları Projesi” Tanıtımı
“Gençlik Kampları Projesi” Tanıtımı

“Gençlik Kampları Projesi” Tanıtımı

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Seyhan ve Yüreğir Gençlik Merkezi liderleri tarafından “Gençlik Kampları Projesi” tanıtımı gerçekleştirildi.Seyhan Gençlik Me...

A+A-

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Seyhan ve Yüreğir Gençlik Merkezi liderleri tarafından “Gençlik Kampları Projesi” tanıtımı gerçekleştirildi.

Seyhan Gençlik Merkezi Müdürü Ümran Öz ile Yüreğir Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Çelikoğlu, gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği “Gençlik Kampları Projesi” kapsamında Farabi Anadolu Lisesi, Hakkı Polat Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İstanbul Menkul Kıymetleri Borsası (İMKB) Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ziyaret gerçekleştirildiğini açıkladılar.

Öz ve Çelikoğlu, gençlik liderleri tarafından başvuruları 24 Mayıs tarihine kadar yapılacak “Gençlik Kampları Projesi” hakkında öğrencilere bilgi verildiğini ve okulun duyuru panolarına tanıtım afişleri asıldığını ifade ettiler.

Kamplara katılacak gençlerin ulaşım konaklama ve yemek ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından karşılanacağını kaydeden öz ve Çelikoğlu, “Kampa gidecek gençlerden her hangi bir ücret alınmayacaktır” dediler.

Başvurularını ’genclikkamplari.gsb.gov.tr’ adresinden yapabilecek. Gençlik kampları 12 - 15 yaş grupları için "Ücretsiz Deniz Kampları", 16 - 22 yaş grupları için "Ücretsiz Doğa Kampları" şeklinde düzenlenecek.

Türkiye’nin belirli kentlerinde deniz ve doğa kamplarının yapılacağını ifade eden Öz ve Çelikoğlu, kamp yapılacak illerin Mersin, Aydın, Antalya, Kastamonu, Osmaniye, Van, Bolu Samsun Hatay, Kırşehir, Karabük ve Manisa olduğunu anlattılar.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT