1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. AYDIN

  4. Görevde Yükselme Sınavı Hazırlık Kitapları Sağlıkçılara Ulaştırıldı
Görevde Yükselme Sınavı Hazırlık Kitapları Sağlıkçılara Ulaştırıldı

Görevde Yükselme Sınavı Hazırlık Kitapları Sağlıkçılara Ulaştırıldı

Aydın’da, Sağlık-Sen tarafından hazırlanan ve mevzuat dahil son güncel bilgileri içeren Görevde Yükselme Sınavı hazırlık kitapları, sınava katılacak sağlık personellerine ulaştırıldı.

A+A-

Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, yaptığı açıklamada, “Sağlık-Sen olarak, Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme sınavına girecek üyelerimiz için hazırlık kitabı bastırdık ve üyelerimize ulaştırdık. Konusunda uzman ekip tarafından Sağlık-Sen için özel olarak hazırlanan Şube Müdürü ve Şeflik ile VHKİ Memur-Şoförlük için ‘Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Personeli Görevde Yükselme Sınavı için hazırlanan kitaplarımız, şubelerimiz tarafından üyelerimize dağıtıldı” dedi.

Hizmet sendikacılığının gereği olarak önemli bir çalışmaya imza attığımızı belirten Karaer, Sağlık-Sen olarak üyelerinin her anlamda yanlarında olduklarını söyledi. Görevde Yükselme Sınavları’nın Sağlık-Sen’in yoğun girişim ve çabaları sonucu hayata geçtiğini kaydeden Karaer, “Çerçeve yönetmeliğin çıkmasının ardından Sağlık Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunduk ve Sınav Yönetmeliği’nin yayınlanmasını, ardından da sınav takviminin açıklanmasını sağladık. Bakanlığın sınav takvimini açıklamasının ardından da, son güncellemeleri de içeren hazırlık kitaplarımızı hazırladık ve üyelerimize ulaştırdık” şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT