1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Gündüzler İlkokulu’ndan Doğal Yaşam Merkezi’ne Ziyaret
Gündüzler İlkokulu’ndan Doğal Yaşam Merkezi’ne Ziyaret

Gündüzler İlkokulu’ndan Doğal Yaşam Merkezi’ne Ziyaret

Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.Bu kapsamda, Gündüzler İlkokulu’ndan gelen öğrenciler yaşam merkezi ziyaret etti. Hayvan sevgisini aşılama konusunda ça...

A+A-

Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda, Gündüzler İlkokulu’ndan gelen öğrenciler yaşam merkezi ziyaret etti. Hayvan sevgisini aşılama konusunda çalışmalarına devam eden Tepebaşı Belediyesi, Doğal Yaşam Merkezi, çevre okullardan gelen öğrencileri misafir ederek, onlara hayvan sağlığı, hayvan hakları ve bakımı ile ilgili konularda bilgiler veriyor. Uzman kişilerden kısa bir eğitim alan öğrenciler, merkezi gezerek orada bulunan hayvanları yakından görüyorlar. Özellikle atlara ilgi gösteren çocuklar, bu ziyaretlerden oldukça memnun ayrılıyorlar.

Gündüzler İlkokulu’ndan gelen yaklaşık 50 öğrenci de merkezi büyük bir ilgiyle gezdi. Veteriner hekimlerden bilgiler alan çocuklar, uzmanların gözetiminde atlara bindiler. Bu gezinin ardından piknik de yapan çocuklar, Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi’nden mutlu bir şekilde ayrıldılar.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT