1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Güzel Sanatalar Lisesi Müzik Turnesinde
Güzel Sanatalar Lisesi Müzik Turnesinde

Güzel Sanatalar Lisesi Müzik Turnesinde

Erzincan’da ki 8. Sınıf öğrencilerine moral vermek amacıyla konser turnesi düzenlendi.Erzincan Şehit Pilot Teğmen Serkan Sağır Güzel Sanatlar Lisesi müzik ve resim bölümünde ki öğretmen ve öğrenciler...

A+A-

Erzincan’da ki 8. Sınıf öğrencilerine moral vermek amacıyla konser turnesi düzenlendi.

Erzincan Şehit Pilot Teğmen Serkan Sağır Güzel Sanatlar Lisesi müzik ve resim bölümünde ki öğretmen ve öğrenciler tarafından daha önce planlaması yapılan 4-5-6-7 Mayıs 2015 tarihlerinde okul tanıtımı ve TEOG Sınavı sonrası ortaokul 8. sınıf öğrencilerinin moral ve motivasyonunun üst düzeye çıkarılması amacıyla Tercan, Çayırlı, Refahiye ve Kemah ilçelerine konser turnesi düzenlendi.

Türk Halk Müziği ve Pop Müziği alanında düzenlenen konserlerin yanında, resim bölümü öğrencileri tarafından yapılan tablolar da sergilendi.

Erzincan Güzel Sanatlar Lisesinin düzenlediği konserlere katılımın yoğun olduğu gözlenirken konu hakkında açıklamada bulunan Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Murat Çimen; “Bu tür etkinlikler, müzik ve resim bölümü öğrencilerinin gelişimlerine katkı sağlanmakta, gittiğimiz ilçelerdeki öğrencilere okulumuzu tanıtma imkânı doğmakta ve hem bizim öğrencilerimiz hem de etkinliklere katılan ortaokul öğrencileri için sosyal ve kültürel bir etkinliğin içerisinde yer alma şansı oluşmaktadır. Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi olarak bundan sonraki süreçte de bu tür etkinlikleri sürdürmeyi ve okulumuzun misyonunu gerçekleştirmeyi arzuluyoruz. “dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT