1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Hakkari’de “3X3 Sokak Basketbol Turnuvası” Başladı
Hakkari’de “3X3 Sokak Basketbol Turnuvası” Başladı

Hakkari’de “3X3 Sokak Basketbol Turnuvası” Başladı

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce ortaklaşa organize edilen "3x3 Sokak Basketbol Turnuvası" ,32 takım ve 120 sporcunun katılımıyla başladı..Önce genç...

A+A-

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Hakkari Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce ortaklaşa organize edilen "3x3 Sokak Basketbol Turnuvası" ,32 takım ve 120 sporcunun katılımıyla başladı..

Önce gençler kategorisinde oynanan eleme müsabakaları ile grup maçları tamamlanan turnuva oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Türkiye Basketbol Federasyonu Hakkari İl Temsilcisi Yakup Aktaş, turnuva atmosferini Hakkari’de yaşamanın kendilerine mutluluk verdiğini ifade ederek bu organizasyona katkısı olan başta Hakkari Valiliğine, Basketbol Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ettiğini söyledi. Aktaş,” Turnuvada final müsabakalarının bugün oynatılması planlandığını ancak yoğun yağış nedeniyle final müsabakalarının 13 Mayıs 2015 tarihinde saat 17.00’da oynanacak. Final müsabakaları sonunda büyükler kategorisinde il birincisi olan takımın İstanbul ilinde düzenlenecek turnuvada ilimizi temsil edecek“ dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT