1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Haluk Alıcık o imzayı attı
Haluk Alıcık o imzayı attı

Haluk Alıcık o imzayı attı

Nazilli Belediyesi, Aydoğdu Mahallesi 59/1 Sokakta bulunan ve Devlet Su İşleri (DSİ)’ne ait köprünün yıkım çalışmalarına başladı.

A+A-

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Aydoğdu Mahallesi 59/1 Sokakta bulunan ve günümüz şartlarına uygun olmayan köprünün yıkım ve yapım işleri için Devlet Su İşleri(DSİ) ile protokol imzaladı. 

İmzalanan protokol sonrası yıkım çalışmalarına başladıklarını belirten Başkan Alıcık, 32 metre uzunluk ve 6 metre genişlikteki mevcut köprünün genişletilerek yenileneceğini kaydetti.

Bölgedeki trafik akışını rahatlatmak ve olası tehlikelerin önüne geçmek amacıyla Devlet Su İşleri ile protokol imzaladıklarını ifade eden Başkan Alıcık, “Aydoğdu Mahallemizde bulunan köprümüz yetersiz kalıyordu. Bu nedenle hem eski köprümüzü yenilemek hem de genişletmek için Devlet Su İşleri ile bir protokol imzaladık. Fen İşleri Müdürlüğümüz söz konusu proje için çalışmalara başladı. Köprümüzün yıkım işleri yapılıyor. Ardından yeni köprünün yapımı için çalışmalara başlanacak. Kısa sürede Nazillimize modern ve kullanışlı yeni bir köprü kazandıracağız. Nazilli Belediyesi olarak şartların zorluğuna rağmen bahanelerin arkasına sığınmadık. İlçemizde gönül köprüleri kurmakla yetinmedik,  devamlı hizmet ürettik. Allah’ın izniyle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yeni köprümüz Nazillimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” sözlerini kaydetti.

564564.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT