1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. NAZİLLİ

  4. Haluk Alıcık'tan anlamlı açıklama
Haluk Alıcık'tan anlamlı açıklama

Haluk Alıcık'tan anlamlı açıklama

Başkan Alıcık, Nazilli Belediyesi ekipleri tarafından yapımı gerçekleştirilen Menderes Anadolu Lisesi halı sahasının açılış töreninde yaptığı konuşmada, eğitim, sanat ve sporun önemini vurguladı

A+A-

Nazilli Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Menderes Anadolu Lisesi halı sahası düzenlenen törenle açıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen açılış törenine, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hıdır Dağaşan, meclis üyeleri, daire ve okul müdürleri, muhtarlar, dernek, STK ve siyasi parti temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

1-164.jpg

Açılış konuşmasını yapan Yıldıztepe Mahalle Muhtarı Ahmet Sak, “Belediye başkanımıza ve ekibine mahallemizde gerçekleştirdiği bu güzel projelerden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

2-160.jpg

Okul Aile Birliği Başkanı Bülent Burmaoğlu konuşmasında, “Eğitime, okullara ve çocuklara yapılan yardım, onların geleceğe yetişmesi adına, ülkemizin geleceği adına büyük katkılar sağlayacağını bizler biliyoruz. Bu konuda destek veren, yatırım yapan herkese minnettarız” sözlerini kaydetti.

3-150.jpg

Nazilli Belediyesi olarak eğitime verilen desteğin devam edeceğini vurgulayan Başkan Alıcık, “Eğer lider ülke Türkiye diyorsak, bu lider Türkiye'nin evlatları arkada duran gençlerimiz. Bu çocuklar geleceğimizin mimarı, mühendisi, belediye başkanı olacaklar. Bu evlatlarımız ülkemize sahip çıkacak. Burada spor yapıp sağlıklı olacaklar. Nazilli Belediyesi olarak eğitime büyük önem veriyoruz. Her konuşmamda dile getiriyorum. Bir ülkenin gelişip büyümesi ancak eğitime yaptığı yatırımlarla olur. Biz de elimizden gelen desteği veriyoruz. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza ve okulumuza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT