1. HABERLER

  2. AYDIN VE İLÇE HABERLERİ

  3. AYDIN

  4. Haluk Levent Aydınlı genci kırmadı...
Haluk Levent Aydınlı genci kırmadı...

Haluk Levent Aydınlı genci kırmadı...

Aydın’da bu akşam konsere çıkacak olan ünlü sanatçı Haluk Levent, kendisine sosyal medyadan gelen akşam yemeği teklifine kayıtsız kalmadı.

A+A-

Ünlü sanatçı Haluk Levent Aydın’da vereceği konsere hazırlanırken sosyal medyadan Aydınlı bir gencin kendisine akşam yemeği teklifine kayıtsız kalmadı. Verdiği konserlerde sosyal medyadan kendisine ulaşan, özellikler gençlerle, bir araya gelen ünlü sanatçıyı Aydınlı Habib Uyan akşam yemeğine davet etti. Haluk Levent’in Twitter hesabına yazan Uyan, “Abi kaçtır yazıyorum. Biz şarkılarınla, konserlerinle büyüdük. Bizi çok mutlu ettin. Abi biz de seni mutlu edelim yarın aydındasın abi annem taze fasulye yapacak çok seversin yanında cacık veee yeşil acı biber gel abi tüm aile seni bekliyoruz” diyerek davetimi iletti. Kısa süre sonra ünlü sanatçı Haluk Levent kendisine yanıt olarak “Şimdi nasıl reddedeyim ha nasıl ???? Yarın akşam hazırlayın yemeği” diyerek yanıt verdi. Cevap üzerine çok mutlu olduğunu ifade eden Uyan, “Abi çok mutlu oldum kırmadığın için çok ama çok teşekkür ederim iyi ki varsın bekliyoruz yarın” ifadelerini kullandı. 

whatsapp-image-2019-06-09-at-13-01-21.jpeg
Öte yandan sosyal medyada büyük beğeni toplayan diyaloğun ardından çok sayıda Aydınlı kahvaltı ve öğle yemeği ile çay davetlerini de ileterek Haluk Levent’le bir araya gelme isteklerini iletti. Haluk Levent bu akşam saat 21.00’de Efeler’deki The Big One isimli mekanda sahne alacak.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT