1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Hastanede Güvenlik Görevlisine Bıçaklı Saldırı
Hastanede Güvenlik Görevlisine Bıçaklı Saldırı

Hastanede Güvenlik Görevlisine Bıçaklı Saldırı

Antalya’da doktorunu öldürmek için hastaneye geldiğini söyleyen bir kişi ile güvenlik görevlisi arasında çıkar tartışmada güvenlik görevlisi bıçakla yaralandı.Olay bu sabah saatlerinde meydana geldi....

A+A-

Antalya’da doktorunu öldürmek için hastaneye geldiğini söyleyen bir kişi ile güvenlik görevlisi arasında çıkar tartışmada güvenlik görevlisi bıçakla yaralandı.

Olay bu sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gelen ve psikiyatri hastası olduğu iddia edilen M.A. isimli kişi psikiyatri servisinde görevli güvenlik görevlisi Serhat Gönenbaba’nın yanına gelerek doktor N,Y’nin nerede olduğunu sordu. Kendisini Doktor ile görüştürmemesi halinde hem doktoru hem de güvenlik görevlisi Serhat Gönenbaya’yı öldüreceği tehditinde bulunan M.A., Serhat Gönenbaba’nın üzerine yürüyerek yumruk atmaya çalıştı. Bunun üzerine saldırganı etkisiz hale getirmek isteyen Gönenbaba ile M.A. arasında arbede yaşandı. Serhat Gönenbaba’nın bir anlık boşluğundan istifade eden M.A., yanında taşıdığı bıçağı rastgele savurdu. Serhat Gönenbasa, belden altında dört ayrı yerinden bıçakla yaralandı. Olay yerine gelen diğer güvenlik görevlileri M.A.’yı etkisiz hale getirerek polise bilgi verdi. M.A. Bahçelievler polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alındı. Serhat Gönenbaba’nın ise hastanedeki tedavisinin sürdüğü ve durumunun iyi olduğu bildirildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT