1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Hemşireler Haftası
Hemşireler Haftası

Hemşireler Haftası

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayarak hemşirelik mesleğinin insan sevgisiyle yapılan kutsal bir meslek olduğunu vurguladı.Mesleklerini b...

A+A-

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayarak hemşirelik mesleğinin insan sevgisiyle yapılan kutsal bir meslek olduğunu vurguladı.

Mesleklerini büyük bir fedakârlık ve insan sevgisiyle yerine getiren bütün hemşirelerin “Hemşireler Haftasını” kutlayarak çalışmalarında başarılar dileyen Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, mesajında, “Hemşirelerimiz güç şartlar altında çalışırlarken hiçbir ayrım yapmadan tüm insanlığın sağlığı için çalışmaktadırlar. Hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan hemşirelerimiz yer, zaman ve mesai kavramı gözetmeksizin görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Sağlık hizmetlerinin aksatılmadan yürütülmesi ve tedavinin başarıya ulaşmasında etkin bir rol oynayan hemşirelerimiz, birey ve toplum sağlığının korunması, hastaların bilimsel esaslara göre bakımının yapılması konularında verdikleri hizmetlerle, insan sevgisiyle icra edilen bir mesleğin mensuplarıdır” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT