1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Hisarcık’ta 12 Köye Çocuk Oyun Parkı
Hisarcık’ta 12 Köye Çocuk Oyun Parkı

Hisarcık’ta 12 Köye Çocuk Oyun Parkı

Kütahya’nın Hisarcık ilçesine bağlı 12 köye İl Özel İdare kaynaklarından çocuk oyun parkları kurulduğu açıklandı.Hocalar, Halifeler, Hamamköy, Çatak, Örenköy, Kutluhallar, Kutlubeyler, Tokat, Kurtdere...

A+A-

Kütahya’nın Hisarcık ilçesine bağlı 12 köye İl Özel İdare kaynaklarından çocuk oyun parkları kurulduğu açıklandı.

Hocalar, Halifeler, Hamamköy, Çatak, Örenköy, Kutluhallar, Kutlubeyler, Tokat, Kurtdere, Güldüren, Şeyhçakır ve Yukarı Yoncaağaç köylerinde kurulan oyun parkları çocukları sevindirdi.

İl Genel Meclisi Üyeleri İbrahim Kılıç ve Mustafa Şen, geleceğin teminatı çocukların sosyal yaşam alanlarını geliştirmek adına üstlenilen sosyal sorumluluklar kapsamında İl Özel İdare kaynaklarından 12 köye oyun parkları kurulduğunu söyleyerek,” 12 köyümüze çok güzel oyun parkı yapıldı. Çocuklarımız burada gönüllerince oynayıp eğleniyorlar. Tabi onları böyle neşeli sevinçli görmek bizleri de mutlu ediyor. Köylerimize bu imkanı sağlayan AK Parti Kütahya Milletvekillerimize, Kütahya Valimize, Hisarcık Kaymakamımıza, İl Özel İdaresi Genel Sekreterine, İl Genel Meclisi Başkanımıza ve Hisarcık AK Parti İlçe Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.(MA-EFE)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT