1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Hüseyin Akay’dan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Mesajı
Hüseyin Akay’dan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Mesajı

Hüseyin Akay’dan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Mesajı

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.Akay, "Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimlil...

A+A-

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Akay, "Ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayat standartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teri olan çiftçilerimiz, her zaman baş tacımızdır" ifadesinde bulunduğu mesajını şu şekilde sürdürdü:

"Yediğimiz her ekmekte, içtiğimiz her çorbada, giydiğimiz her kıyafette çiftçimizin hakkı ve alın teri vardır. Geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak onu bizlere ulaştıran çiftçilerimizin emeği kutsaldır.

Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileğiyle, tek amaçları üretmek, üretirken insanca ve sadece namerde muhtaç olmadan yaşama azmi ile toprağı işlemeye gayret eden çiftçimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyor, ürünlerinin bereketli, geleceklerinin umutlu olmasını diliyorum."

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT