1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Huzurevinde Kalan Anneler Unutulmadı
Huzurevinde Kalan Anneler Unutulmadı

Huzurevinde Kalan Anneler Unutulmadı

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in eşi Gönül Keleş, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında huzurevlerine ziyarette bulundu.Muharrem Sancaklı Huzurevi’ndeki...

A+A-

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in eşi Gönül Keleş, Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında huzurevlerine ziyarette bulundu.

Muharrem Sancaklı Huzurevi’ndeki ziyaretinde tesislerde yaşayanlara yakın ilgi gösteren ve bayanların anneler gününü de kutlamayı ihmal etmeyen Keleş, huzurevi sakinlerine tesbih, takke ve tülbent hediye etti.

Ziyaretlerine Hilmi Çilingir Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde devam eden Gönül Keleş, orada yaşayanların dilek ve taleplerini dikkatle dinleyerek yardımcı olma konusunda elinden geleni yapacağını belirtti.

Kendisinin de bir Engelli Köyü kurmak istediğini ve bu gibi sosyal projelere büyük önem verdiğini söyleyen Gönül Keleş, huzurevlerinin de yaşlılarımızın barınma alanı olduğunu unutmama ve bu hususta gösterilmesi gereken özeni sağlama konusunda çok hassas davranılması gerektiğinin altını çizdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT