1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. İl Tarım Müdürlüğü Pasinler’de Bilgilendirme Ve Tanıtım Toplantısı Düzenlendi
İl Tarım Müdürlüğü Pasinler’de Bilgilendirme Ve Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

İl Tarım Müdürlüğü Pasinler’de Bilgilendirme Ve Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) kapsamında, Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi (10.Etap) Tebliği ve uygulamaları hakkın...

A+A-

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) kapsamında, Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi (10.Etap) Tebliği ve uygulamaları hakkında Pasinler ilçesinde bilgilendirme ve tanıtım toplantısı düzenlendi.

Pasinler Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Pasinler Kaymakamı Ali Ada, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Akar, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Metin Hanoğlu, Pasinler İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Çetin, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdüründe görevli teknik personel, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.

Toplantıda konuşma yapan İl Müdürü Osman Akar, "Yeni açılan desteklemelerden çiftçilerimizin biran önce yararlanması için böyle tanıtımlar yaparak yararlanmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Pasinler’de vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda hayvancılık ve çiftçilik yapabilmesi için desteklemeler açılmıştır." dedi.

İl Müdürü Osman Akar’ın konuşmasından sonra destekleme konusunda ilgili teknik personel olan Ziraat Mühendisi Ülker Kamer tarafından bilgilendirme sunumu yapılarak, katılımcıların sorularının cevaplandırıldığı bölümle toplantı sona erdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT