1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. İngilizceyi Merdiven Basamaklarında Öğreniyorlar
İngilizceyi Merdiven Basamaklarında Öğreniyorlar

İngilizceyi Merdiven Basamaklarında Öğreniyorlar

Adıyaman’ın Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, İngilizceyi merdiven basamaklarında öğreniyorlar.Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi, öğrencilerinin İngilizceyi merdiven basamaklarından ö...

A+A-

Adıyaman’ın Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri, İngilizceyi merdiven basamaklarında öğreniyorlar.

Sincik Çok Programlı Anadolu Lisesi, öğrencilerinin İngilizceyi merdiven basamaklarından öğrendiğini söyleyen Okul Müdürü Osman Bozan, merdiven basamaklarına yazılan İngilizce terimleri her teneffüste okuyan öğrencilerin, öğrenme süreçlerinin kısaldığını ve bu kelimelerin adeta öğrencilerin hafızasına kazındığını belirtildi.

Müdür Bozan, “Okulumuz öğrencilere İngilizceyi daha çabuk öğrenmeleri ve hafızalarında tutmaları için 4 katlı okulun tüm merdiven basamaklarını İngilizce terimlerle yazdık. Öğrenciler her teneffüse çıkışlarında karşılarında İngilizce terimleri görüyor ve hatırlıyor. Öğrencilere İngilizceyi severek öğretmenin gayreti çerisindeyiz. Okulumuz İngilizce Öğretmeni Gamze Erdoğan ile Necla Aruk’un okulumuz öğrencilerine İngilizceyi sevdirmek, kelime dağarcığını genişletmek aynı zamanda okul koridorlarının güzelleşmesi adına hazırlamış oldukları İngilizce merdiven yazıları ile ilgili güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT