1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. İshak Gazel, Hemşirelerin Gününü Kutladı
İshak Gazel, Hemşirelerin Gününü Kutladı

İshak Gazel, Hemşirelerin Gününü Kutladı

AK Parti Kütahya milletvekili adayı İshak Gazel, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ek binasında görev yapan hemşirelerin ziyaret ederek, günleri kutladı.Hem...

A+A-

AK Parti Kütahya milletvekili adayı İshak Gazel, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ek binasında görev yapan hemşirelerin ziyaret ederek, günleri kutladı.

Hemşirelerin mesai mefumu tanımaksızın çalıştığını belirten Gazel, "Onlar, gece ve gündüz demeden her daim görevleri başındadırlar. Üstelik kendi çocuklarından, ailesinden ayrıdır çoğu gece. Ailesinden önce mesai arkadaşları ve hastaları ile kutlarlar çoğu bayramı. Savaşta Mehmetçik ile birlikte cephede, deprem gibi afetlerde çadır hastanesinde, kazalarda ambulansta çıkarlar karşımıza.Hastalıkla, acı ile mücadele edilen o çetin günlerde, şifaya vesile olmak için çalışıyorlar.

Böylesine fedakarlık gerektiren hemşirelerimizin gününü, bir günde kutlamak, elbette mümkün değildir. Tüm hemşirelerimize sağlık, mutluluk, huzur dolu bir yaşam dilerim. Başarılarla dolu ve onurlu bir meslek hayatı geçirmelerini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı. (EFE)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT