1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kadınlar İngilizce Ve Bilgisayar Sertifikası Aldı
Kadınlar İngilizce Ve Bilgisayar Sertifikası Aldı

Kadınlar İngilizce Ve Bilgisayar Sertifikası Aldı

Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanımevi’nde İngilizce ve bilgisayar kursuna katılan kadınlar eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.Yoğun bir tempoyla çalışan Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanıme...

A+A-

Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanımevi’nde İngilizce ve bilgisayar kursuna katılan kadınlar eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

Yoğun bir tempoyla çalışan Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanımevi, kadınları meslek sahibi yapmaya devam ediyor. Çok sayıda üyesiyle ilçede önemli hizmetlere imza atan hanım evindeki İngilizce ve bilgisayar kursuna katılan 41 kursiyer sertifika aldı. İngilizce, Arapça, bilgisayar, tezhip, iğne oyası, çocuk bakamı gibi kurslara yoğun ilgi gösteren hanımlar, eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanıyor. Halk Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen İngilizce ve bilgisayar kursunu tamamlayan hanımlara MEB onaylı sertifikaları Pursaklar Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Orhan Çetin tarafından verildi. Sertifika alan hanımlar mutluluklarını paylaşarak Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT