1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kamil Saraçoğlu: Tüm Yollara Uluslar Arası Standartta Asfalt
Kamil Saraçoğlu: Tüm Yollara Uluslar Arası Standartta Asfalt

Kamil Saraçoğlu: Tüm Yollara Uluslar Arası Standartta Asfalt

Kütahya Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından il genelinde yürütülen asfalt çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiği bildirildi.Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu Yoncalı Yolu üzerindeki asfal...

A+A-

Kütahya Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü tarafından il genelinde yürütülen asfalt çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiği bildirildi.Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu Yoncalı Yolu üzerindeki asfalt şantiyesine giderek çalışmaları yerinde inceledi.

Yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Başkan Saraçoğlu, yeni alınan asfalt plenti, 2 adet fnisher,1 adet freze, 1 adet mamis yükleyici, 10 adet Kamyon, 1 adet pikap, 2 adet Silindir’e yaklaşık 8 milyonluk bir yatırım yaptıklarını belirtti.

Saraçoğlu, "Yeni gelen araçlarla birlikte makine pakine parkımız güçlendi. Yeni plentimizin şuanda saatte 240 ton sıcak asfalt üretmektedir. Şehrimizin her köşesini uluslar arası standartlarda yollara kavuşturacağız" dedi.

Kamil Saraçoğlu’nun inceleme gezisine Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Kölgeli ve Galip Gültekin ve daire müdürleri de iştirak etti. (EFE)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT