1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Karabacak’ın Oğlu Dünya Evine Girdi
Karabacak’ın Oğlu Dünya Evine Girdi

Karabacak’ın Oğlu Dünya Evine Girdi

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın oğlu Rıdvan Karabacak dünya evine girdi.Misafirlerini tek tek kapıda karşılayan Karabacak ve ailesi konuklarıyla yakından ilgilenirken, genç çiftin düğün me...

A+A-

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın oğlu Rıdvan Karabacak dünya evine girdi.

Misafirlerini tek tek kapıda karşılayan Karabacak ve ailesi konuklarıyla yakından ilgilenirken, genç çiftin düğün merasimine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, İstanbul Vali Yrd. Osman Ateş, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün ile Mehmet Ali Okur, Darıcalı Senarist ve Yönetmen Birol Güven, il ve ilçe belediye başkanları, İstanbul, Kocaeli ve Gebze bölgesi sanayi, bürokrasi, siyaset ve spor camiasından çok sayıda davetli ile vatandaşlar katıldı.

Genç çiftin nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken, nikah şahitliklerini protokol üyeleri yaptı.Evlilik cüzdanını geline teslim eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, genç çifte bir ömür mutluluklar dilerken aile müessesesinin toplumun temelini oluşturan kurum olduğuna vurgu yaptı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT