1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Karabacak’tan Anneler Günü Mesajı
Karabacak’tan Anneler Günü Mesajı

Karabacak’tan Anneler Günü Mesajı

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Anneler Günü’nü kutladı.Başkan Karabacak mesajında, “Sevgi ve merhametiyle hayatımızın en önemli varl...

A+A-

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Anneler Günü’nü kutladı.

Başkan Karabacak mesajında, “Sevgi ve merhametiyle hayatımızın en önemli varlıkları olan ve her daim yanımızda olan annelerimize çok şey borçluyuz. Gerek dinimizde ve gerekse bizim geleneklerimizde, anne en önemli değerlerimiz olarak öne çıkmaktadır. Annelerimiz yılın sadece bir günü değil her günü kalplerimizde yer edinmiştir. Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her alanında bizlere önemli bir güç katan, Kurtuluş Savaşı’nda cephede, cumhuriyetin kuruluş yıllarında kara tahta başında, evinde çocuklarının gelişiminde başrolü oynayan cefakar kadınlarımızın haklarını ödemek imkansızdır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, sevdikleriyle birlikte nice güzel günler geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT