1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kaymakamlıktan Polislere Ödül
Kaymakamlıktan Polislere Ödül

Kaymakamlıktan Polislere Ödül

Konya’nın Seydişehir İlçe Kaymakamı Tuncay Sonel, ilçede görev yapan çeşitli rütbedeki emniyet teşkilatı personelini özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi.Ödül...

A+A-

Konya’nın Seydişehir İlçe Kaymakamı Tuncay Sonel, ilçede görev yapan çeşitli rütbedeki emniyet teşkilatı personelini özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirdi.

Ödül törenine Kaymakam Tuncay Sonel, Emniyet Müdürü Erkan Aydoğan, Emniyet Amiri Ali Gürbunar, Birim Amirleri ile polis memurları katıldı.

Emniyet Müdürü Erkan Aydoğan, emniyet teşkilatına yakın ilgisi ve desteğinden dolayı Kaymakam Sonel’e teşekkür ederken, özverili çalışmalarından dolayı başarı gösteren polis memurlarına Başarı Belgelerinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Kaymakam Sonel, “Emniyet teşkilatımız, uyuşturucuyla mücadele başta olmak üzere gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan korunması halkımızın huzur ve güvenin sağlanması amacıyla fedakarca görev yapmaktadır. Milletimizin birlik ve beraberliği için canını ortaya koymaktan çekinmeyen, çalışmalarını özveriyle sürdüren Emniyet Teşkilatımız görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içindedir. Emniyet Müdürümüze ve görev yapan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, işlerinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT