1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kayserigaz Kayserili Annelerin Anneler Gününü Kutladı
Kayserigaz Kayserili Annelerin Anneler Gününü Kutladı

Kayserigaz Kayserili Annelerin Anneler Gününü Kutladı

Kayserigaz Acil Müdahale ve Bakım Ekibi her yıl olduğu gibi bu yılda anneleri yalnız bırakmadı. Evlerine gittikleri abonelerin anneler gününü kutlayan ve çiçek hediye eden Kayserigaz, aboneleriyle ola...

A+A-

Kayserigaz Acil Müdahale ve Bakım Ekibi her yıl olduğu gibi bu yılda anneleri yalnız bırakmadı. Evlerine gittikleri abonelerin anneler gününü kutlayan ve çiçek hediye eden Kayserigaz, aboneleriyle olan samimiyetini artırdı.

Toplum odaklı çalışmalarıyla abonelerinin takdirini kazanan Kayserigaz, her yıl farklı tarihlerde tüm dünyada kutlanan Anneler Günü’nde, abonelerini vermiş olduğu gül demetleriyle mutlu etti. Yaşadıkları sürpriz karşısında oldukça mutlu olduklarını ifade eden aboneler, Kayserigaz’ın böylesine düşünceli davranışından dolayı teşekkürlerini belirterek, Kayserigaz’ın vermiş olduğu profesyonel hizmetten de memnuniyet duyduklarını belirttiler.

Diğer yandan, konuya ilişkin görüşlerini bildiren Kayserigaz İşletme Bakım Birimi sorumlusu Fatih Tekelioğlu, Kayserigaz’ın bu uygulamayı gelenekselleştirdiğini belirterek her yıl yaptıklarını vurguladı. Tüm annelerin anneler gününü kutlayan Tekelioğlu, sağlık ve mutluluk dolu bir gün geçirmeleri temennisinde bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT