1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kenan Evren’in Minikleri Artık Okuyor
Kenan Evren’in Minikleri Artık Okuyor

Kenan Evren’in Minikleri Artık Okuyor

Kula Kenan Evren İlkokulu 1/D sınıfı öğrencilerinin Okuma Bayramı coşkulu geçti. 1-D sınıfı öğretmeni Ercan Özgün’ün önderliğinde hazırlanan okuma bayramı gösterisi öğrenci velileri ve izleyiciler tar...

A+A-

Kula Kenan Evren İlkokulu 1/D sınıfı öğrencilerinin Okuma Bayramı coşkulu geçti. 1-D sınıfı öğretmeni Ercan Özgün’ün önderliğinde hazırlanan okuma bayramı gösterisi öğrenci velileri ve izleyiciler tarafından ayakta alkışladı.

Şiirlerin okunduğu, skeçlerin sergilenip canlandırmaların yapıldığı, yıl içinde sınıfta yaşanan bazı özel anlardan oluşan resim-video slaytının gösterildiği okuma bayramı etkinliğinde özellikle spor gösterisi büyük ilgi çekti.

1-D sınıf öğretmeni Ercan Özgün velilere yönelik yaptığı konuşmasında öğretmen olmanın zorluğundan, anne baba ve öğretmenler açısından çocuk eğitmenin öneminden ve eğitimde veli-öğretmen-okul işbirliğinin öneminden bahsetti.

Etkinlik sonunda konuşma yapan okul müdürü Hüseyin Mutlu da bu etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmeni Ercan Özgün başta olmak üzere tüm öğrenci ve velilere teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT