1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kocavezir İş Merkezi’nin Bir Kısmı KOSGEB’e Tahsis Edilecek
Kocavezir İş Merkezi’nin Bir Kısmı KOSGEB’e Tahsis Edilecek

Kocavezir İş Merkezi’nin Bir Kısmı KOSGEB’e Tahsis Edilecek

Adana’da Kocavezir İş Merkezi’nin 5 bin metrekaresinin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdare Başkanlığı Adana Hizmet Müdürlüğü (KOSGEB) adına tahsis edilmesine ait teklif me...

A+A-

Adana’da Kocavezir İş Merkezi’nin 5 bin metrekaresinin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdare Başkanlığı Adana Hizmet Müdürlüğü (KOSGEB) adına tahsis edilmesine ait teklif meclis üyelerinin oylarıyla komisyona havale edildi.

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nin mayıs ayı ikinci oturumu Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek, başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplam 18 maddenin olduğu oturuma CHP’li Meclis üyesi Ercan Çetin’in önerisi ile iki madde oy birliğiyle kabul edilerek eklendi.

Gündem dışı konuşmanın olmadığı oturumda ilk madde olan Kocavezir İş Merkezi’nde bulunan 3663 ada 17 parsel nolu 9 bin 547 metrekarelik 1. Normal katlı otopark alanının 5 bin metrekarelik kısmının Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdare Başkanlığı Adana Hizmet Müdürlüğü (KOSGEB) adına tahsis edilmesine ait teklif meclis üyelerinin oylarıyla komisyona havale edildi.

Diğer 19 madde de meclis üyelerinin oylarıyla komisyonlara havale edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT