1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Konya AK Gençlik Çalışmalarını Sürdürüyor
Konya AK Gençlik Çalışmalarını Sürdürüyor

Konya AK Gençlik Çalışmalarını Sürdürüyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirildikten sonra yeni yönetimini oluşturmak için büyük bir titizlikle çalışan Muhammed Said Çelik, il ve ilçe gençlik ko...

A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirildikten sonra yeni yönetimini oluşturmak için büyük bir titizlikle çalışan Muhammed Said Çelik, il ve ilçe gençlik kollarıyla sık sık bir araya gelerek seçim ve çalışmalarını planlıyor.

AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirildikten sonra yeni yönetimini oluşturma çalışmaları yapan Muhammed Said Çelik, il ve ilçe gençlik kolları teşkilatlarıyla yaptığı toplantı ile çalışmalarla 7 Haziran’a hazırlanıyor.

“YENİ TÜRKİYE GENÇLERİN OMUZLARINDA YÜKSELECEK”

Yeni yönetimini ve 7 Haziran Genel Seçimleri’ni değerlendiren AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik, Yeni Türkiye’nin gençlerin omuzlarında yükseleceğinin farkında olduklarını ifade ederek, “Genel Merkezimiz tarafından emanet aldığım bu önemli sorumlulukla birlikte yeni yönetimimiz oluşturmak için çalışmalarımıza başladık ve oldukça titiz bir sürecin sonunda yönetimimizi oluşturduk. Hiç ara vermeden de bugüne kadar olduğu gibi yine tüm enerjimizle sahaya indik. Amacımız, gençliğe ve fikirlerimize güvenen partimize Sayın Başbakanımıza layık olmak. İnşallah 7 Haziran sabahına kadar var gücümüzle çalışacağız ve inşallah Yeni Türkiye gençlerin omuzlarında yükselecek” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT