1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Körfez Belediyesi Mayıs Ayı Meclisi Gerçekleştirildi
Körfez Belediyesi Mayıs Ayı Meclisi Gerçekleştirildi

Körfez Belediyesi Mayıs Ayı Meclisi Gerçekleştirildi

Körfez Belediyesi Mayıs ayı meclisi, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirdi.Körfez Belediye Meclis Salonunda toplantıda 1 gündem maddesi ele alındı. Tutanak özetinin meclis...

A+A-

Körfez Belediyesi Mayıs ayı meclisi, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran başkanlığında gerçekleştirdi.

Körfez Belediye Meclis Salonunda toplantıda 1 gündem maddesi ele alındı. Tutanak özetinin meclis üyeleri tarafından okunup oy birliğiyle kabul edilmesinin ardından Körfez Belediyesi 2014 Mali Yılı Bütçe Kesin Hesabı Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu okunup meclis üyelerince görüşüldü ve oy çokluğuyla kabul edildi.

Toplantıda konuşan Başkan Baran, “Görevi başında çalışmaları incelemek üzere Sevindikli Köyüne giden Belediye Başkan Yardımcımız Faruk Denli, Fen İşleri Müdürümüz Mehmet Fahri Altunakar ve Belediye Personeli Ümit Küçük talihsiz bir kaza sonucu yaralanmıştırlar. Allah’a şükürler olsun hepsinin sağlık durumları iyi, Rabbim bütün çalışanlarımızı korusun” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı İsmail Baran, 2014 mali yılı bütçe görüşmelerinde şimdiye kadar Körfez’e yapılan yatırımlar ile kentin kalkındığını ifade etti. Başkan Baran, “Kocaeli’de en çok yatırımı yapan ilçeyiz. Allah’a şükürler olsun halkımıza vaat ettiğimiz projelerin yüzde 25 planladık. Halkımızın bize verdiği teveccüh ile vaat ettiğimiz projelerimizi hayata geçirerek vatandaşımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT