1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Körfez’in Çehresi Değişiyor
Körfez’in Çehresi Değişiyor

Körfez’in Çehresi Değişiyor

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yeni yaşam alanları ve hayata geçirilen köklü projeler ile “Yaşanılabilir Bir Körfez” adına kentin dışa yansıyan yüzünü ve çehresini değiştirecek çalışmaları haya...

A+A-

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yeni yaşam alanları ve hayata geçirilen köklü projeler ile “Yaşanılabilir Bir Körfez” adına kentin dışa yansıyan yüzünü ve çehresini değiştirecek çalışmaları hayata kazandırıyor.

Sosyal, kültürel ve spor alanları ile Körfezlileri hayatın yorucu ve stresli temposundan uzaklaştırma imkanı sağlayacak “Çamlı Park” projesinde belediye ekipleri ummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Kısa bir süre önce yapımına başlanan Çamlı Park projesinde ekiplerin ummalı çalışmaları neticelerini vermeye başladı. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek takip eden Belediye Başkanı İsmail Baran, yapılan çalışmaları ve belediye ekiplerinin gayreti karşısında çalışanlara teşekkür etti.

Birçok özelliği içerisinde barındıracak olan Çamlı Park piknik yapmak isteyen Körfezlilerin yeni durağı olacak. Parkta çocuk oyun alanları, kondisyon aletleri, ahşap yürüyüş yolları, yeşil alanlar, otomatik sulama sistemleri, çocuk macera alanı, yürüyüş yolları, ateşli piknik üniteleri, ahşap oturma alanları, seyir terasları bulunuyor. Bunun yanı sıra parkın içerisinde çelik kondisyonlar ile kafeterya, düğün salonu ve otopark alanı yapılacak.

Çocuk oyun alanları, ahşap yürüyüş yolları, yeşil alanları, ahşap oturma alanları, , ateşli piknik üniteleri, kondisyon aletlerinin tamamlandığı çalışma kısa bir süre sonra Körfezlilerin hizmetine açılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT