1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Korkuteli Gençlikspor İsim Değişikliği Yapıyor
Korkuteli Gençlikspor İsim Değişikliği Yapıyor

Korkuteli Gençlikspor İsim Değişikliği Yapıyor

Türkiye Erkekler 2. Lig’den 3. Lig’e düşen Korkuteli Gençlik Spor, yeni sezon öncesinde isim değişikliğine gidiyor.Gençlikspor Kulübü Başkanı Servet İlhan yaptığı açıklamada, kulübün isminin önümüzdek...

A+A-

Türkiye Erkekler 2. Lig’den 3. Lig’e düşen Korkuteli Gençlik Spor, yeni sezon öncesinde isim değişikliğine gidiyor.

Gençlikspor Kulübü Başkanı Servet İlhan yaptığı açıklamada, kulübün isminin önümüzdeki sezonda "Baturalp Turizm Korkuteli Gençlik Spor" olarak değiştirileceğini belirtti. İlhan, "Korkutelili olan ve halen Antalya’da faaliyet gösteren Baturalp Turizm ile görüştük. Hamdi Sarıca’ya bizlere verdiği desteklerden dolayı 2015-2016 yılında Türkiye Erkekler 3. Lig’de mücadele edecek olan takımızın ismini Baturalp Turizm Korkuteli Gençlik Spor olarak değiştireceğiz. Anlaşma şartlarına göre formalarının sırt bölümünde Baturalp Turizm reklamı olacak. İki taraf arasında gerekli anlaşmaları varıp, sözleşme yapıldıktan sonra yeni isim Türkiye Voleybol Federasyonu’na gönderilecek" dedi.

Baturalp Turizm Yönetim Kurulu Başkanı ve İmecik Beydağları Şenlik Ağası Hamdi Sarıca ise, Korkuteli Gençlik Spor adına yapılan bütün organizasyonlara desteklerinin devam edeceğini belirterek, "Bu bir başlangıç. İnşallah daha büyük projelerle Korkuteli’nde spora yardımcı oluruz" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT