1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Korkuteli’nde Gıda Denetimleri Devam Ediyor
Korkuteli’nde Gıda Denetimleri Devam Ediyor

Korkuteli’nde Gıda Denetimleri Devam Ediyor

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleri, gıda denetimlerini sürdürüyor.Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü gıda kontrol görevlileri, ilçede bulunan pide...

A+A-

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleri, gıda denetimlerini sürdürüyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü gıda kontrol görevlileri, ilçede bulunan pide salonu, lokanta, market, bakkal, manav, okul ve yatılı pansiyon yemekhaneleri ile kahvehanelere yönelik denetimlerini artırdı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Özlem Çağırıcı Armut, vatandaşların daha güvenli ve sağlıklı gıda tüketimini temin etmek ve olumsuzlukları önlemek için denetimlerine devam ettiklerini belirterek, "Yapılan bu denetimlerin daha etkin olarak sürdürebilmesi için vatandaşlarımızın da bize yardımcı olmasını bekliyoruz. Gıda ile ilgili karşılaştıkları herhangi bir olumsuzluğu Bakanlığımızın 174 Alo Gıda Hattı’na bildirdikleri takdirde anında değerlendirmeye alınarak çözüme kavuşturulmaktadır" dedi.

Çağırıcı Armut, yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle bazı ürünlerin tüketiminde artışlar yaşanacağını da sözlerine eklerken, özellikle tatlı, toplu tüketim ve et sektöründe hareketlilik yaşanacağını ve denetimlerin bu ürünler üzerinde yoğunlaştırılacağını söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT