1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Köylerde Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Köylerde Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Köylerde Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Aksaray’da köylerde devam eden köy içi kumlama çalışmalarını ve kilitli parke taş döşeme işlerini yerinde görerek kontrol eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, çalışmaların hız kesmed...

A+A-

Aksaray’da köylerde devam eden köy içi kumlama çalışmalarını ve kilitli parke taş döşeme işlerini yerinde görerek kontrol eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Altundağ, “Valimiz, milletvekillerimiz ve İl Genel Meclisimizin katkılarıyla 2015 yılı yatırım bütçemiz bir önceki yıla göre neredeyse 2 kat arttırıldı. Böylece köylerimize yapacağımız hizmetler de 2 kat artmış oldu. Hazırlamış olduğumuz çalışma planını revize ederek, vatandaşlarımızı daha kısa zamanda daha fazla hizmetle buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kendi ekiplerimizin yanı sıra kiraladığımız araç ve elemanlarla haftanın 7 günü saat 20:00’ye kadar çalışmalarımıza artan bir ivmeyle devam ediyor. Kendi ekiplerimizin çalışmalarının yanı sıra ihalesini yaparak yapımını başlattığımız, içme suyu depoları, su nakil hatları, kapalı devre tarımsal sulama sistemleri, hayvan içme suyu tesisleri, gölet çalışmaları, gibi hizmetlerle köylerimizi daha yaşanır bir hale getirmenin çabası ve gayreti içerisindeyiz. Planlamasını yaptığımız işlerin problemsiz devam etmesi için bizler de gece gündüz demeden, hafta sonlarında da çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız, bu kadar işi bir anda bitirmemiz elbette mümkün değil. Sadece şunu bilmelerini istiyoruz; tüm işlerimizin planlamasını yaptık ve sezon içerisinde yetiştireceğiz” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT