1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Küçükçekmece’de Anneler Gününe Özel Gösteri
Küçükçekmece’de Anneler Gününe Özel Gösteri

Küçükçekmece’de Anneler Gününe Özel Gösteri

Küçükçekmece Belediyesi Çanakkale Zaferi’nin 100.yılı dolayısıyla sahnelediği "Geçilmez" isimli multimedya destekli özel prodüksiyonu Anneler Günü dolayısıyla Annelerle buluşturdu.Küçükçekmece Belediy...

A+A-

Küçükçekmece Belediyesi Çanakkale Zaferi’nin 100.yılı dolayısıyla sahnelediği "Geçilmez" isimli multimedya destekli özel prodüksiyonu Anneler Günü dolayısıyla Annelerle buluşturdu.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından Anneler Günü’ne özel Çanakkale Savaşı’nı anlatan ’Geçilmez’ adlı multimedya destekli gösteri sahnelendi. Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde sahnelenen oyuna, AK Parti Milletvekili Prof.Dr. Pelin Gündeş Bakır, AK Parti Milletvekili Adayı Özlem Zengin,Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Başkan yardımcısı Sibel Güllüçayır, Meclis üyeleri ve Küçükçekmece Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Filiz Aktaş ve çok sayıda izleyici katıldı.

Oyun sonrası konuşan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz,’’ Başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün Annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz’’ dedi.

“OYUNU, GÖZYAŞLARI İÇİNDE İZLEDİM”

AK Parti Milletvekili Adayı Özlem Zengin ise duygularını ifade ederek," Bende sizler gibi gözleri yaşlı izledim. Ne kadar güzeldi. Gündelik telaş içerisnde o kadar çok şey kaçırıyoruz ki iyi ki gelmişim, iyi ki gelmişsiniz, iyi ki bu topraklarda doğmuşuz iyi ki böylesine güzel insanlar bizim için, memleket için, peygamberimiz için hak için canlarını feda etmişler. Allah onlardan razı olsun. Bizlere de onlara laik insanlar olmayı nasip etsin’’diyerek tüm annelerin anneler gününü kutladı.

AK Parti Kayseri Milletvekili Prof.Dr.Pelin Gündeş Bakır gösterinin önemine değinerek,’’Bugün Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi çok özel bir geceye sahne oluyor. Hep birlikte Çanakkale Şehitlerimizi andık. Bütün şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum’’dedi.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYELER DAĞITILDI

Ak Parti Milletvekili Prof.Dr. Pelin Gündeş Bakır, AK Parti Milletvekili Adayı Özlem Zengin, Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Başkan yardımcısı Sibel Güllüçayır, Küçükçekmece Meclis Üyesi Özlem Erol ve Küçükçekmece AK Parti Kadın Kolları Başkanı Filiz Aktaş tarafından çekilen kuralar sonucunda 220 ev eşyası annelere hediye edilerek, tüm annelere karanfil dağıtıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT