1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvasında Şampiyon MYO Oldu
Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvasında Şampiyon MYO Oldu

Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvasında Şampiyon MYO Oldu

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol turnuvasında şampiyon meslek yüksek okulu oldu.Gölbaşı ilçesinde düzenlenen ve 13 takımın katıldığı halı saha futbol turnuvasın...

A+A-

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde düzenlenen kurumlar arası halı saha futbol turnuvasında şampiyon meslek yüksek okulu oldu.

Gölbaşı ilçesinde düzenlenen ve 13 takımın katıldığı halı saha futbol turnuvasında karşı karşıya gelen PTTspor ile Meslek Yüksek Okuluspor karşılaşmasında PTT sporu 3-1 yenerek mutlu sona ulaşan Meslek Yüksek Okulu kupasını Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in elinden aldı. Belediye Başkanı Yusuf Özdemir kupa töreninde yaptığı konuşmada Turnuvanın en güzel tarafının tüm takımların centilmenlik içerisinde müsabakaları bitirmesi olduğunu söyledi. Bu tür turnuvaların toplumda futbolun sevilmesi, futbol altyapısı oluşması ve sosyal dayanışmanın oluşmasına katkı sağlaması açısından çok önemli olduğunu dile getiren Başkan Özdemir, turnuvaya katılan tüm takımlara ve turnuvayı düzenleyen Özcan Kırış’a teşekkür etti.

Turnuvayı düzenleyen Özcan Kırış ise, yaptığı açıklamada, “Turnuvanın centilmenlik havasında geçmesi ve her hangi bir sakatlık olmaması sevindirici olmuştur. İlçemize yakışır bir turnuva oldu. Bütün takımları ve sporseverleri kutluyorum. Bu tür etkinlikler birlik ve beraberliğimizin artması açısından çok önemlidir. Bu turnuva bunu göstermiş oldu. Ödül törenimize katılan belediye Başkanımız Sayın Yusuf Özdemir, İlçe emniyet müdürlüğünde görevli Baş Komiser Muhittin Karabaş, iş adamı Ayhan Çağlayan ve protokole teşekkür ediyor dereceye giren takımlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT