1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. “Kuşlar Ve Aşk” Resim Sergisi Açıldı
“Kuşlar Ve Aşk” Resim Sergisi Açıldı

“Kuşlar Ve Aşk” Resim Sergisi Açıldı

Yılmaz Demir tarafından hazırlanan “Kuşlar ve Aşk” resim sergisi Adapazarı Belediyesi giriş katında açıldı.Yılmaz Demir’in hazırladığı sergi, Adapazarı Belediyesi giriş katında sanatseverlerin beğenis...

A+A-

Yılmaz Demir tarafından hazırlanan “Kuşlar ve Aşk” resim sergisi Adapazarı Belediyesi giriş katında açıldı.

Yılmaz Demir’in hazırladığı sergi, Adapazarı Belediyesi giriş katında sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Kuşlar ve Aşk konusunu anlatan resim sergisi açılışını Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer yaptı. Yağlı boya ve kuru kalem çalışmalarından oluşan 30 eserin yer aldığı sergi 15 Mayıs tarihine kadar gezilebilecek.

Serginin açılış konuşmasını yapan Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, “Güzel bir çalışma yapılmış. Burayı gezerken herkes keyif alacak. Belediye olarak sanata her zaman önem verdik. Resim ve Fotoğraf yarışmalarıyla desteğimizi sürdürüyoruz” diye konuştu. Serginin açılışına sanatseverler büyük ilgi gösterirken sergide Kuş ve Aşk temasını konu alan çok sayıda eser sergilendi. Sergi ile ilgili bilgiler veren ressam Yılmaz Demir, “Kuşlar ve Aşk konulu resim sergimde kuşlarında sevgiyi insanlar ve kendi aralarında yansımalarını vermeye çalıştım. Özel olarak tasarladığım resim çalışmalarımızı Adapazarılı hemşerilerimizle buluşturduk. Gerçekten yaptığımız eserler çok beğenildi. Açılışa katılan Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT