1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Malatyaspor Taraftarı, Rektör Çelik’i Ziyaret Etti
Malatyaspor Taraftarı, Rektör Çelik’i Ziyaret Etti

Malatyaspor Taraftarı, Rektör Çelik’i Ziyaret Etti

PTT 1.Lig’e yükselen Yeni Malatyaspor’da şampiyonluk sevinci sürerken, takımın en büyük tribün gücü Derebeyleri, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik’i ziyaret etti.Malatyaspor Derebeyleri...

A+A-

PTT 1.Lig’e yükselen Yeni Malatyaspor’da şampiyonluk sevinci sürerken, takımın en büyük tribün gücü Derebeyleri, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik’i ziyaret etti.

Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği Başkanı Alpaslan Çelik ile birlikte dernek yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette, Yeni Malatyaspor’un şampiyonluğu ve futbol konuşuldu.

Spora ve futbola verdiği desteklerden dolayı Rektör Çelik’e teşekkür eden Derebeyleri Taraftarlar Derneği Başkanı Alpaslan Çelik, üniversitenin bundan önce olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de Yeni Malatyaspor ve şehrin sporu noktasında aktif olarak rol alacağına inandıklarını belirtti.

Rektör Cemil Çelik ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şampiyon olan Yeni Malatyaspor’u ve Derebeyleri Taraftarlar Derneği tebrik etti.

Yeni Malatyaspor’un şehrin en önemli dinamiklerinden birisi olduğunu kaydeden Rektör Çelik, “Yeni Malatyaspor’un şampiyonluğuyla bir kez daha gördük ki futbol Malatya’nın olmaz ise olmazı. Bu sevinci bize yaşatan Yeni Malatyaspor’un yönetimini, teknik heyetini, futbolcularını ve takımlarına bu süreçte müthiş destek sunan taraftarını canı gönülden kutluyorum. Biz de İnönü Üniversitesi olarak takımımızın her zaman yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Derebeyleri Taraftarlar Derneği Yönetimi, Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik’e sarı-kırmızı kaşkol ve plaket verdiler.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT