1. HABERLER

  2. TÜRKİYE YEREL HABER

  3. Medeniyetler Korosu Sivas’ta Konser Verdi
Medeniyetler Korosu Sivas’ta Konser Verdi

Medeniyetler Korosu Sivas’ta Konser Verdi

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ve Avrupa Birliği Bilgi Merkezi işbirliği ile Antakya Medeniyetler Korosu konser programı düzenledi.Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi’nden gerçekleştirilen programa...

A+A-

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ve Avrupa Birliği Bilgi Merkezi işbirliği ile Antakya Medeniyetler Korosu konser programı düzenledi.

Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi’nden gerçekleştirilen programa Vali Alim Barut, STSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım, Özel İdare Genel Sekreteri Salih Ayhan, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, AB Türkiye Delegasyonu Temsilcisi Jochen Schmidt ile çok sayıda davetli katıldı.

Programda ilk olarak AB tarafından desteklenen projelerin uygulanması sırasına çekilmiş fotoğraflardan oluşan serginin açılışı gerçekleştirildi.

Ardından STSO bünyesinde faaliyet gösteren AB Bilgi Merkezi tarafından düzenlenen konsere geçildi. Yılmaz Özfırat’ın şefliğinde 3 semavi dine mensup kişilerden oluşan Antakya Medeniyetler Korosu farklı din ve dillerden eserler seslendirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT